اخذ اقامت ترکیه

 
Image
اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه
کشور ترکیه با اتخاذ و اعمال شرایط ویژه، رکوردار ارزانترین و سریع‌ترین مسیر اعطای تابعیت و پاسپورت است.

بسیاری از مردم دنیا که به دلایل مختلف قصد مهاجرت یا اخذ پاسپورت دوم خود را دارند، از فرآیند بسیار پیچیده، گران و طولانی این امر در اکثر کشورهای دنیا آگاهند. اما کشور ترکیه با کاهش حداقل میزان مجموع سرمایه گذاری به ارزش 250،000 دلار (در بخش سرمایه گذاری املاک) و کاهش زمان این فرآیند به حداقل سه ماه، فرصتی طلایی را برای متقاضیان تابعیت خارجی و پاسپورت دوم ایجاد کرده است. با اخذ شهروندی کشور ترکیه شما از تمامی حقوق و مزایای یک شهروند ترک برخوردار خواهید بود.

دومین پاسپورت شما

شهروندی ترکیه با تمام حقوق قانونی


با اخذ شهروندی ترکیه، فرد متقاضی از تمامی حقوق و مزایای یک شهروند ترک از جمله اخذ پاسپورت کشور ترکیه، نه تنها برای خود بلکه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود برخوردار خواهد بود.

Trulli
فرایند اخذ شهروندی ترکیه
برنامه اخذ شهروندی ترکیه شامل یک فرآیند آسان و سریع است (حدوداً 3 ماه) و هیچگونه تعهدی را برای ارائه دارایی یا مدارک درآمدی سرمایه‌گذاران در کشور مبدا ایجاد نمی‎کند و بدون نیاز به حضور فیزیکی آنها صورت می‌گیرد. سرمایه‌‎گذارانی که قصد اقامت یا حضور در ترکیه را ندارند، می‎توانند از امکان درآمد حاصل از اجاره املاک خود بهره‎مند شوند و در صورت تمایل بعد از سه سال اقدام به فروش آن نمایند.


اخذ اقامت ترکیه
اگر صرفا به دنبال اخذ اقامت کشور ترکیه هستید، می‌توانید با سرمایه گذاری در بخش مسکن در یک مدت بسیار کوتاه (حدود یک ماه) مقیم این کشور شوید.
متقاضیان اقامت در ترکیه قادر خواهند بود با خرید ملکی (آپارتمان، ویلا) مسکونی، اداری یا تجاری و با سرمایه‌ای بسیار کمتر در مقایسه با کشورهای دیگر، اقامت دائم ترکیه را دریافت نمایند.
کشور ترکیه و در مرکز تجاری آن استانبول با فراهم آوردن امکان خرید املاک با کیفیت و در عین حال ارزان، گوی سبقت را در جذب سرمایه گذاران از رقیبان ربوده است. بررسی آمارها نشان می‌دهد، افرادی که با سرمایه‌های بسیار کوچک امکان خرید ملک در کشور خود و یا دیگر کشورها را ندارند به راحتی قادر به خرید ملک در ترکیه هستند. از دیگر دلایل افزایش تقاضا برای خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه، پایین بودن هزینه‌های زندگی و در عین حال با کیفیت می‌باشد.

خدمات همای لند

مشاوره

برای آگاهی از شرایط تسهیلات ویژه و ارزانتر شرکت همای لند در این بخش با کارشناسان ما تماس بگیرید.
© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper