همای لند

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه
خرید آپارتمان در استانبول

موقعیت اقتصادی و جغرافیایی خاص استانبول موجب شده است که سرمایه گذاران و فعالان خرد و کلان اقتصادی از جمله شرکت‌های بزرگ فعال در بخش مسکن، جذب این شهر جادویی شوند.

با افزایش روزافزون تقاضا برای سکونت در این شهر، پیشروان صنعت مسکن با ارائه طرح‌ها و پروژه‌های ابتکاری، مدرن و مناسب با هر سلیقه و هر مقدار بودجه، در حال رقابت در جذب متقاضیان مسکن در استانبول می‌باشند.

تنوع، تناسب قیمت و کیفیت، سهل و ساده بودن قوانین اقامتی و راه اندازی کسب و کار در استانبول، علاوه بر جذب متقاضیان از اقصی نقاط دنیا، به منزله راه حلی طلایی برای آندسته از جمعیتی شده است که در دیگر شهرهای این منطقه حتی با پرداخت هزینه‌های بسیار گزاف هرگز مسکن درخور و هم ارز سرمایه‌شان نیافته‌اند و یا با پیچیدگی قوانین اقامتی و کاری آن کشورها قادر به اخذ اقامت طولانی نشده‌اند.

بررسی آمار و اطلاعات گردآوری شده‌ی سرمایه گذاران و خریداران مسکن منطقه توسط شرکت‌های آماری معتبر، بیانگر رضایتمندی خریداران از کیفیت بالا، قیمت مناسب و حاشیه سود قابل توجه خرید مسکن در ترکیه در مقایسه با شهرهای دیگری چون دبی، تفلیس، دوحه، نیکوزیا و ... می‌باشد.

Image
از مزایای کلیدی سرمایه گذاری در بخش مسکن در شهر استانبول به این موارد می‌توان اشاره کرد:
1- تنوع و گستردگی پروژه‌ها، هم از نقطه نظر طرح و کیفیت و هم به لحاظ قیمت، فرصت سرمایه گذاری در این شهر زیبا را برای هر میزان سرمایه‌ای فراهم می‌آورد.
2- مطالعه نقشه جغرافیایی استانبول نشانگر وجود نوار آبی (بغاز) در مرکز، و دریای مرمره و سیاه در جنوب و شمال شهر است که این امر به اکثر پروژه‌های آپارتمانی، ویلایی و اداری و تجاری، چشم انداز زیبای ساحل و هوای دل انگیز مدیترانه‌ای را می‌بخشد.
3- کشور ترکیه و مرکز تجاری آن استانبول، رکورد دار سریعترین و ارزان‌ترین فرایند اخذ اقامت دائم و موقت، اخذ شهروندی و راه‌اندازی کسب و کار است.

مزایای خرید ملک از همای لند

خدمات همای لند به شرح زیر می باشد
1- خدمات پیش از سرمایه گذاری:
الف- مشاوره اطلاعاتی و مالی جامع در خصوص پروژه‌ها و برنامه‌های موجود سرمایه گذاری مسکن به منظور یافتن پروژه متناسب با سلیقه و سرمایه مشتریان
ب- بازدید زمانبندی شده از پروژه‌ها 

2- خدمات پسا سرمایه گذاری (پس از فروش):
الف- دکوراسیون 
ب- واگذاری موقت یا اجاره ملک در صورت تمایل سرمایه گذار
ج- امور اداری و حقوقی
د- مدیریت اقساط و هزینه‌های ماهیانه


Image

ارایه سند ملکی دولت ترکیه

همای‌لند با انتخاب معتبرترین پروژه‌ها و شرکت‌های انبوه ساز فعال در ترکیه و بررسی مدارک و اخذ استعلا‌م‌های  مربوطه توسط تیم حقوقی مجرب خود در همه‌ی مراحل قانونی و حقوقی خرید از عقد قرارداد تا اعطای سند رسمی دولت ترکیه در کوتاه‌ترین زمان ممکن همراه مشتریان خود می‌باشد

Image

خرید واحد تجاری در استانبول

اگر در کنار سرمایه گذاری در بخش مسکن به دنبال راه اندازی کسب و کار خود نیز هستند با خرید واحدهای تجاری در استانبول با یک تیر دو نشان می‌زنند. با عنایت به وسعت شهر استانبول و انبوه فعالیت های تجاری و اقتصادی اکثر پروژه های اجراء شده در این شهر با درک موضوع فوق الذکر و آینده نگری، بخش های قابل توجهی از پروژه ها را به واحدهای تجاری و اداری مدرن و کارآ اختصاص داده اند.

خرید ویلا در استانبول

به دلیل مشخصات جغرافیایی شهر استانبول که شامل سه منبع بزرگ آبی کانال، دریای سیاه و دریای مرمره می‌باشد. این شهر از کیلومترها نوار ساحلی بهره می‌برد که امکان ساخت هزاران ویلا و شهرک‌های ساحلی را فراهم آورده است. همچنین به دلیل آب و هوای مساعد و پستی و بلندی‌های طبیعی، این شهر دارای مناطق جنگلی و با پوشش گیاهی انبوه است که زمینه را برای ساخت ویلاهای جنگلی به وجود آورده است. به جرات می‌توان گفت هیچ شهری در منطقه به اندازه استانبول به متقاضیان امکان انتخاب ویلای مورد نظرشان را نمی‌دهد. ویلاهای ساحلی و جنگلی استانبول به لحاظ قیمت، تنوع و کیفیت در منطقه خاورمیانه بی‌رقیبند.

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper